XPEL ULTIMATE PLUS - Premium klasės pažangiausia apsauginė plėvelė rinkoje

Xpel Ultimate PLUS tai naujos kartos, 160 mikronų, su patobulintomis apsauginėmis savybėmis poliuretaninė plėvelė skirta automobilio kėbului apsaugoti. Plėvelė turi blizgų, savaime gyjantį paviršių. Atsiradus smulkiems įbrėžimams jie dingsta pašildžius plėvelę fenu arba apipylus šiltu vandieniu. Šią technologiją 2011 metais sukūrė būtent Xpel kompanija, kurį iki šių dienų yra lyderis tarp PPF plėvelių, aukščiausiai vertinama klientu ir pačiu apsauginės plėvelės klijuotoju, tą rodo milžiniška „Xpel šeima“ visame pasaulyje.

Skaidri, hidrofobine, negelstanti Xpel plėvelė visiškai nepastebima ant automobilio kėbulo. Puikiai apsaugos jūsų automobilį nuo nedidelių autoįvykių, įbrėžimų ,akmenukų, druskos, vabzdžių, vandalizmo ir gamtos poveikių.

Pagaminta Amerikoje. Gamintojo garantija 10 metų.


Apsauginės plėvelės „Xpel“ apklijavimo komplektai

XPEL MAXI

nuo €2500 + PVM

  • XPEL MAXI pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo. Virš priekinio stiklo užklijuojame juostą nuo akmenukų. Stogo apklijavimas skaičiuojamas atskirai €140/m²

XPEL MEDI

nuo €1500 + PVM

  • XPEL MEDI pažeidžiamiausios kėbulo vietos automobiliui judant: kapotas, sparnai, priekinis bamperis, slenksčiai išoriniai, juostelės durų apačioje, juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

XPEL MINI

nuo €1000 + PVM

  • XPEL MINI tik priekinės dalies apklijavimas, apsaugant automobilį nuo akmenukų ir vabzdžių. Užklijuojami:kapotas, sparnai, priekinis bamperis,  juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

XPEL MINI BIKINI

nuo €500 + PVM

  • XPEL MINI BIKINI kapoto priekinė dalis, sparnų priekinės dalys, bamperis.

⚠️ Prašome atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad  kainos šiame puslapyje yra preliminarios ir gali skirtis, priklausomai nuo automobilio markės, stovio, kėbulo formų, detalių skaičiaus ir terminų. Kad sužinoti tikslią mūsų paslaugų kainą konkretaus automobilio padengimui apsaugine plėvele, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@autodecor.lt, ir mes maloniai pateiksime Jums individualų pasiūlymą.