Image

"Stek Dynoshield" revoliucinė plėvelė su nano keramikiniu paviršiumi

 "STEK DYNOshield" - 185 mikronų premium klasės poliuretaninė apsauginė plėvelė su nano keramikinė danga , kuri yra sujungta molekuliniu lygmeniu plėvelės gamybos metu, praktiškai nereikalauja jokių vaškų ir kitų papildomų padengimų, nes plėvelė turi ypač hidrofobinį ir savaime gijantį viršutinį sluoksnį. Hidrofobinis efektas palengvina automobilio priežiūrą, automobilį bus lengviau ir greičiau nuplauti.

 "STEK DYNOshield" integruota nano danga kartu su UV atspariais klijais negelsta ir suteikia ypatingą skaidrumą ir blizgesį bei pagerina atsparumą pradūrimui. Plėvelės pagrindas yra pagamintas Amerikoje, o viršutinis sluoksnis ir klijai padengti šalyje kuri turi stipriausius chemikus, tai Pietų Korėja.

Šiandien Stek Dynoshield yra keliais žingsniais priekyje pagal plėvelės atsparumą, nepriekaištingą blizgesį ir nano technologiją. Su plėvele labai patogu dirbti, kas turi įtakos laiko taupymo atžvilgiu ir kokybiškai atliktam darbui. Klijavimo technologija su 4-tos kartos klijais Stek, leidžia komfortiškai pozicionuoti medžiagą klijavimo metu ir tuo pačiu be problemų maksimaliai paslėpti plėvelės užlenkimus  detalės kraštuose.

Prieš užklijuojant, plėvelę supjaustome specialia kompiuterine įranga pagal išanksto paruoštus šablonus. Tokiu būdu apklijavimas plėvele nereikalauja automobilio ardimo ir darbo su peiliukais prie automobilio kėbulo. Pjovimo programoje esamus lekalus koreguojame, padarydami užlaidas, kad maksimaliai uždengti automobilio detalę.

Gamintojo garantija 10 metų .

Visiškai naujam automobiliui suteiksime garantiją visam naudojimo laikui, tol kol esate automobilio savininkas. Automobiliui jau važinėjusiam bendro naudojimo keliais suteikiame 2-jų metų garantiją.

Apsauginės plėvelės "STEK DYNOshield" apklijavimo komplektai

STEK MAXI

nuo €3500 + PVM

  • STEK MAXI ⇒ pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo. Virš priekinio stiklo užklijuojame juostą nuo akmenukų. Stogo apklijavimas skaičiuojamas atskirai €200/m²

STEK MIDI

nuo €2000 + PVM

  • STEK MEDI pažeidžiamiausios kėbulo vietos automobiliui judant: kapotas, sparnai, priekinis bamperis, slenksčiai išoriniai, juostelės durų apačioje, juostelės aplink priekinį stiklą, ir veidrodėliai .

STEK MINI

nuo €1500 + PVM

  • STEK MINI tik priekinės dalies apklijavimas, apsaugant automobilį nuo akmenukų ir vabzdžių. Užklijuojami:kapotas, sparnai, priekinis bamperis,  juostelės aplink priekinį stiklą, ir veidrodėliai.

STEK MINI BIKINI

nuo €750 + PVM

  • STEK MINI BIKINI kapoto priekinė dalis, sparnų priekinės dalys ir bamperis.

⚠️ Prašome atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad  kainos šiame puslapyje yra preliminarios ir gali skirtis, priklausomai nuo automobilio markės, stovio, kėbulo formų, detalių skaičiaus ir terminų. Kad sužinoti tikslią mūsų paslaugų kainą konkretaus automobilio padengimui apsaugine plėvele, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@autodecor.lt, ir mes maloniai pateiksime Jums individualų pasiūlymą.