Automobilių apklijavimas matine apsaugine plėvele

Visos automobilių apklijavimo paslaugos Vilniuje

Automobilių apklijavimas matine apsaugine plėvele

Visos automobilių apklijavimo paslaugos

Automobilių apklijavimas apsaugine matine plėvele

Matinė apsauginė plėvelė - išskirtinumas ir kėbulo
apsauga

Apsauginė matinė plėvelė buvo sukurta dviem klientų tipams. Tiems, kurie perka automobilį su matiniais dažais ir nori turėti jam tinkamą apsaugą. Ir tiems, kurie turi blizgų automobilį ir kartu su apsauga nori, kad jų automobilis būtų ypatingesnis, išsiskirtų iš minios.

Matinis automobilio lakas yra ypač jautrus išoriniams poveikiams, o taisymas taip pat yra labai sunkus. Dažniausiai pažeidžiant vieną elementą reikia perdažyti visą automobilio šoną. Todėl matinių paviršių apsauga yra labai svarbi.

Apsauginės matinės plėvelės paviršius puikiai atitinka gamyklinių matinių dažų efektą, todėl nekeičia pirminės automobilio išvaizdos.

Sumontavus ant blizgių dažų - automobilis įgauna visiškai naują išvaizdą: elegantiškesnę, modernesnę, sportiškesnę ir unikalesnę. Automobilio linijos išryškėja.

Šiais laikais matiniai dažai vis dar yra labai brangūs ir ne taip plačiai paplitę, todėl automobilio apklijavimas matine apsaugine plėvele yra puiki priemonė padaryti jūsų automobilį išskirtiniu, o kartu suteikti visapusišką apsaugą.

Apsaugine automobilių matinė plėvelė

Apsauginės matinės plėvelės privalumai

Mūsų siūloma apsauginė matinė plėvelė turi vandenį atstumiančią dangą, kuri ypač naudinga matiniams paviršiams. Matiniai paviršiai yra daug poringesni, todėl užterštumas daug geriau prisiriša prie paviršiaus. Mūsų plėvelė išlieka lengvai valoma dėl vandenį atstumiančio viršutinio sluoksnio.

Matinė apsauginė plėvelė yra pagaminta iš termiškai apdoroto ir išvalyto urėtino. Puikiai apsaugo nuo akmenukų, įbrėžimų, vandalizmo ir kitų išorinių poveikių. Palikus automobilį stovėjimo aikštelėje Jums nebereikės rūpintis dėl to, kad į jūsų automobilio šoną trenks kito automobilio durelėmis. Apsauginė plėvelė apsaugos paviršių nuo šių smūgių.

Apsaugine automobilių matinė plėvelė

Matinės apsauginės plėvelės apklijavimo komplektai

Matinė plėvelė Maxi kaina

MAXI

Pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo. Virš priekinio stiklo užklijuojame juostą nuo akmenukų. Stogo apklijavimas skaičiuojamas atskirai.

Matinė plėvelė Medi kaina

MEDI

Pažeidžiamiausios kėbulo vietos automobiliui judant: kapotas, sparnai, priekinis bamperis, slenksčiai išoriniai, juostelės durų apačioje, juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

Matinė plėvelė Mini kaina

MINI

Tik priekinės dalies apklijavimas, apsaugant automobilį nuo akmenukų ir vabzdžių. Užklijuojami: kapotas, sparnai, priekinis bamperis,  juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

Matinė plėvelė Mini Bikini kaina

MINI BIKINI

Kapoto priekinė dalis, sparnų priekinės dalys ir bamperis.

Pažeidžiamiausios automobilio vietos

Pažeidžiamiausios automobilio vietos

Statistika rodo, kad didesnę dalį mūsų paslaugų sudaro pilnai apklijuoti automobiliai. Pilnas apklijavimas gali būti su pilnai padengtu stogu arba tik su užklijuota apsaugine juosta virš priekinio stiklo. Naujų automobilių stogai vis dažniau būna stikliniai, panoraminiai, juos klijuojame specialia UV spindulius sulaikančia PPF apasaugine plėvele.  

Antras pagal populiarumą yra automobilio priekio apklijavimas, į kurį įena: kapotas, bamperis, sparnai, veidrodėliai ir juostos aplink priekinį stiklą. Ši automobilio zona labiausiai pažeidziama nuo akmenukų ir vabzdžių.

Yra ir daugiau vietų kurios pasižeidžia automobilio ekspluatavimo metu. Tai yra: slenksčiai vidiniai ir išoriniai, įdubos už rankenėlių, galinis bamperis arba jo viršutinė dalis- bagažo pakrovimo zona, žibintai, juodi (black piano) statramsčiai, salono detalės.

Jeigu norite daugiau apsaugos, tai rekomenduojame padengti plėvele visą automobilį. Tai būtų visapusiška plėvelės nauda su savaime sugijančiomis ir hidrofobinėmis savybėmis. Lengviau nusiplautų purvas nuo viso automobilio, garantuotas visiškas saugumo jausmas.

Autodecor - automobilių apklijavimas apsaugine plėvele
Navigacija
Paslaugos
Automobilių apklijavimas
Apsauginės plėvelės pardavimas
Antibakterinė plėvelė
Automobilių detailing
Keramikinė dangos apsauga
Kontaktai
UAB Autodecor
Įm. kodas: 304208731
Image

Autodecor © 2023. Visos teisės saugomos.