„Hexis Bodyfence“ – aukšta kokybė, gera kaina

Prancūzijoje pagaminta „Hexis Bodyfence“ – aukštos kokybės apsauginė plėvelė. Pasaulyje labai išpopuliarėjo dėl prieinamos kainos, ir nepriekaištingos kokybės. Blizgi ir hidrofobinė plėvelė turi savaime gyjanti paviršių. Pašildžius plėvelę,  mikro įbrėžimai dingsta, paviršius atsinaujina. Hidrofobinis efektas palengvina automobilio priežiurą, automobilį plausite rečiau.

Plėvelės tarnavimo laikas iki 7 metų.


Apsauginės plėvelės „Hexis Bodyfence“ apklijavimo komplektai

HEXIS BDF MAXI

nuo €2000 + PVM

  • HEXIS BODYFENCE MAXI pilnas kėbulo apklijavimas apsaugine plėvele be stogo. Virš priekinio stiklo užklijuojame juostą nuo akmenukų. Stogo apklijavimas skaičiuojamas atskirai €110/m²

HEXIS BDF MEDI

nuo €1000 + PVM

  • HEXIS BODYFENCE MEDI pažeidžiamiausios kėbulo vietos automobiliui judant: kapotas, sparnai, priekinis bamperis, slenksčiai išoriniai, juostelės durų apačioje, juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

HEXIS BDF MINI

nuo €750 + PVM

  • HEXIS BODYFENCE MINI tik priekinės dalies apklijavimas, apsaugant automobilį nuo akmenukų ir vabzdžių. Užklijuojami:kapotas, sparnai, priekinis bamperis,  juostelės aplink priekinį stiklą ir veidrodėliai.

HEXIS BDF MINI BIKINI

nuo €400 + PVM

  • HEXIS BODYFENCE MINI BIKINI kapoto priekinė dalis, sparnų priekinės dalys, bamperis.

⚠️ Prašome atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad informacija apie kainas šiame puslapyje yra preliminari ir kainos gali skirtis, priklausomai nuo automobilio markės, stovio, kėbulo formų, detalių skaičiaus ir terminų. Kad sužinoti tikslią mūsų paslaugų kainą konkretaus automobilio padengimui apsaugine plėvele, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@autodecor.lt, ir mes maloniai pateiksime komercinį pasiūlymą.

Palyginkite su Premium klasės „Xpel“ apsaugine plėvele