PPF -paint protection film -kas tai?


Permatoma poliuretaninė plėvelė automobilio kėbulo apsaugai, tai trijų sluoksnių 170-200 mikronų uretano plėvelė su ypač atspariu ibrėžimams, savaime sugyjančiu viršutiniu sluoksniu, sukurta apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų ,akmenukų, chemijos, druskos, vabzdžių, vandalizmo ir gamtos poveikių. Apsauginė plėvelė apsaugos  automobilio dažus nuo greta stovinčio automobilio durų daužymo ir smulkių autoįvykių. Išvyka į mišką, į medžioklę ar žvejybą bus saugesne, krumai ir šakos daugiau ne kliūtis. Plėvelė yra visiškai skaidri ir nepastebima. Apsauginė plėvelė tarnaus Jums ir Jūsų automobiliui iki 10 metų ir tai puiki investicija. Parduodant naudota automobilį jo likutine verte liks aukštesne.

 Nuo 2019 gruodžio tapome oficialiais atstovais amerikiečių gamintojo „XPEL“ kuris yra automobilių apsauginės plėvelės lyderis globaliu mastu.


Kompiuterinis apsauginės plėvelės pjaustimas

Image Image

Automobilių padengimui apsaugine plėvele naudojame programinę įrangą „Disign Access Program“ tai amerikietiškos plėvelės gamintojo „Xpel“ produktas. DAP yra didžiausia automobilių lekalų saugykla pasaulyje. Šios programos pagalba, ploteris supjausto plėvelė automobiliui, atvažiavusiam kėbulo apsaugai, pagal išanksto paruštus šablonus. Toks apsauginės plėvelės instaliacijos budas sumažina riziką  įpjauti automobilį iki nulio.

Šiuo metu DAP yra beveik 90 000 apsauginės plėvelės lėkalų rinkinių, skirtų beveik kiekvienam automobilių gamintojui ir modeliui. Visi lekalų rinkiniai puikiai atitinka kiekvienos automobilio detalės, visi kraštai ir kampai preciziškai sutampa su automobilio kraštais. Mūsų profesionalių ir sertifikuotų meistrų rankose šis instrumentas padėda pasiekti aukščiausių kokybės rezultatų.

xpel ultimate

Premium klasės blizgi poliuretaninė apsauginė plėvelė automobiliui su savaime sugyjančiu viršutiniu sluoksniu. PLAČIAU

xpel ultimate plus

Naujos kartos, su patobulintomis apsauginėmis savybėmis premium klasės blizgi poliurėtaninė plėvelė kėbulo apsaugai. PLAČIAU

xpel stealth

Skaidri, pusiau matinė poliurėtaninė apsauginė premium klasės plėvelė su savaime sugyjančiu viršutiniu sluoksniu. PLAČIAU